Instrukcja korzystania z BIP

---

Biuletyn Informacji Publicznej to urzędowy publikator teleinformatyczny, w postaci ujednoliconego systemu stron w sieci informatycznej, stworzony w celu powszechnego udostępniania informacji publicznej.

Poruszanie się po stronie podmiotowej BIP MZ umożliwia podzielone na grupy tematyczne menu przedmiotowe umieszczone po lewej stronie ekranu. W każdej z grup znajdują się odnośniki do poszczególnych działów. Po kliknięciu na odnośnik z nazwą działu, rozwija się lista artykułów. 

Powrót do strony głównej BIP MZ możliwy jest poprzez kliknięcie na znajdujący się w górnej części ekranu pasek graficzny z ikoną BIP i napisem „Biuletyn Informacji Publicznej”. Przejście do strony www.archiwum.mz.gov.pl jest możliwe poprzez kliknięcie w logo MZ, które również znajduje się w górnej części ekranu. 

Do szybszego wyszukania żądanej informacji służy pole wyszukiwania umieszczone po prawej stronie w menu głównym w górnej części strony. W pole to należy wpisać słowo (lub słowa) kluczowe, a następnie kliknąć przycisk oznaczony „Szukaj”. Po wykonaniu tej operacji wyświetlona zostanie lista artykułów spełniających zadane kryterium wyszukiwania.

Opublikowany przez: Marlena Woźniak
Data publikacji: 31.01.2014 10:34
Rejestr zmian
31.01.2014 10:34 Marlena Woźniak Utworzono artykuł
powrót do góry